23 maja 2024 roku odbyła się XVII edycja dzielnicowego konkursu wiedzy zintegrowanej dla klas trzecich „Już to wiem”. W tym roku tematem przewodnim konkursu było hasło „Kierunek przyszłość”. W tym wydarzeniu wzięli udział uczniowie z 11 szkół podstawowych Targówka: SP 28, SP 42, SP 52, SP 84, SP 114, SP 277, SP 298, SP 377, SP 378, SP 380, SP 398.

Dzieci rozpoczęły konkurs od napisania dyktanda, potem rozwiązywały test obejmujący wiadomości i umiejętności z I etapu edukacyjnego z różnych edukacji, w tym m.in. polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, plastycznej, muzycznej, informatycznej. Prace uczniów sprawdzało jury składające się z nauczycielek ze wszystkich szkół biorących udział w konkursie. W tym czasie dziećmi zajmowały się wychowawczynie świetlicy SP 84. Konkurs uświetnił występ uczniów z klasy IIa. Po obiedzie nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

W konkursie wyłoniono SUPER TRÓJKĘ TARGÓWKA:

I miejsce - Zofia Nems (SP 298),

II miejsce - Szymon Bruszewski (SP 84),

III miejsce - Kinga Ziółkowska (SP 378).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.