W dniach 22-24 listopada, jak co roku obchodziliśmy Warszawski Dzień Dobrego Jedzenia. W naszej dzielnicy w tym roku realizowany był pod hasłem „Dziecięce frykasy - rarytasy”. Wszyscy uczniowie z klas I-III aktywnie włączyli się w akcję promującą zdrowy styl odżywiania.
Z tej okazji dzieci z klasy I b zaprezentowały część artystyczną „Jedzmy zdrowo i kolorowo”, w której udzieliły młodszym i starszym koleżankom i kolegom wielu dobrych rad, jak zachować zdrowie, urodę oraz dobrą kondycję fizyczną. Na uroczystości gościliśmy p. Wicedyrektor Joannę Bidzińską, dzieci z Przedszkola nr 128 przy ul. Nauczycielskiej oraz naszych uczniów z klas I-III. W trakcie przedstawienia wszyscy wspólnie śpiewali piosenki i bawili się ze świeżakami. Młodzi artyści otrzymali gromkie brawa i bisowali. Na zakończenie dzieci podziwiały, wykonane przez uczniów z kl. I-III, przepiękne plakaty promujące zdrowe odżywianie, oglądały książeczki kulinarne prezentujące wyczarowane z warzyw, owoców i innych zdrowych produktów potrawy oraz obejrzały wystawę smacznych przetworów.
To był bardzo kolorowy i ciekawy dzień w szkole.