SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW 2023/2024

Członek - Paweł Skroban

REGULAMIN RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 84 W WARSZAWIE

DRODZY RODZICE

Aby realizować nasze pomysły i naszą działalność, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Bez wpłat od Państwa nie będziemy w stanie zrealizować wszystkich zaplanowanych zadań. Jesteśmy świadomi jakie ograniczenia nakłada na nas obecna sytuacja, ale jednocześnie chcielibyśmy wspierać dzieci i ich zaangażowanie w wydarzenia organizowane przez szkołę.

Zawsze też jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie – zachęcamy do kontaktu z nami poprzez e-mail, Librusa lub Wasze trójki klasowe.

Staramy się działać transparentnie, abyście Państwo wiedzieli na co wydajemy wpłacone środki. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, wątpliwości w kwestii wydatkowanych przez nas środków, prosimy o kontakt bezpośrednio z nami – udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy. Nasze działania są konsultowane z Państwem podczas naszych spotkań i zawsze realizowane w uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły.

CO ROBIMY JAKO RADA RODZICÓW

Działamy wspólnie aby nasza szkoła była jeszcze lepsza dla naszych dzieci! Wspieramy szkołę i nauczycieli w realizacji ich pomysłów, bo powstają one przecież dla naszych pociech, regularnie spotykamy się by aktywnie działać dla naszej szkolnej społeczności. Z funduszy zebranych od Państwa organizujemy i dofinansowujemy różnorodne wydarzenia szkolne, inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

Życzymy wszystkim zdrowia i pogody ducha.

Z wyrazami szacunku,
Rada Rodziców SP84

W przypadku większej ilości dzieci prosimy wypisać wszystkie ze wskazaniem klas

ROCZNA WYSOKOŚĆ DOBROWOLNEJ SKŁADKI NA ŚWIETLICĘ

• 200 zł na dziecko
  • Nie trzeba wpłacać całej kwoty od razu, można wpłacać 20 zł miesięcznie
  • Wpłacają rodzice dzieci uczęszczających na świetlicę

KONTO BANKOWE ŚWIETLICY

Tytuł przelewu:
imię i nazwisko dziecka, klasa

Będziemy wdzięczni za wsparcie naszych potrzeb. Fundusze te przeznaczamy na zakup materiałów plastycznych, gier i nagród w konkursach dla dzieci korzystających z opieki świetlicy.

KONTAKT Z RADĄ RODZICÓW

Strona internetowa: