W dniu pikniku rodzinnego w naszej szkole odbyły się także XXXIX Kreatywne Biesiady u Warsa i Sawy. Jest to spotkanie nauczycieli ze szkół warszawskich, służące wymianie doświadczeń w pracy z uczniem zdolnym. W tym roku to nasza szkoła przygotowała takie spotkanie. Nasi nauczyciele Kacper Malinowski i Magdalena Czady przygotowali warsztaty dotyczące nowoczesnych technologii. A Panie Magdalena Kalicka, Iwona Serwach-Żydak, Maja Olender i Ewelina Gutowska poprowadziły wykłady o dobrych praktykach stosowanych w naszej szkole. Z przyjemnością gościliśmy nauczycieli ze szkół warszawskich oraz przedstawicieli WCIES-u i Biura Edukacji miasta stołecznego Warszawy. Staraliśmy się aby wszyscy czuli się u nas jak w domu i dobrze nas zapamiętali. Mam nadzieję, że to się udało.