Czas Bożego Narodzenia to bardzo niezwykły okres – z jednej strony można podziwiać przepiękne świąteczne dekoracje, z drugiej wszyscy coraz bardziej odczuwamy radosny nastrój oczekiwania. 21 grudnia 2020 roku dzieci z oddziału przedszkolnego 0c przygotowały przedstawienie zimowo - bożonarodzeniowe pt. „Jest taki dzień”. Mali aktorzy pod kierunkiem pani Natalii Buszek i pani Magdaleny Skryckiej zaprezentowali wiersze, piosenki oraz taniec śnieżynek. Towarzyszyła im piękna, zimowa scenografia i akompaniament pana Jakuba Kąckiego – nauczyciela rytmiki. Rodzice mogli obejrzeć przedstawienie poprzez platformę Microsoft Teams. Zerówkowicze zrobili dużą niespodziankę swoim starszym kolegom i koleżankom uczącym się zdalnie ponieważ przedstawienie zostało nagrane i udostępnione, żeby pozostałe klasy miały możliwość uczestniczenia w tym niezwykłym wydarzeniu.

Magdalena Skrycka