Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie zaprezentowali społeczności szkolnej, rodzicom i dziadkom przedstawienie świąteczne „Rozmowy w Toku”.

Nietuzinkowy scenariusz napisały uczennice klasy VIIB : Hania, Olga i Blanka pod kierunkiem pani Uli Chudej.

Aktorom towarzyszył ponad 100 - osobowy chór, który zaśpiewał tradycyjne kolędy i pastorałki oraz nowoczesne utwory świąteczne, którymi porwał publiczność do wspólnego świętowania.

Chórowi towarzyszyli uczniowie grający na perkusji – Fryderyk Majchrzak, klarnecie Piotr Murawski, saksofonie Adam Szczęch oraz małych instrumentach perkusyjnych.

Uczniowie przygotowali Jasełka pod kierunkiem pani Urszuli Chudej - nauczycielki religii i pana Jakuba Kąckiego - nauczyciela muzyki.

Przedstawienie zostało przyjęte owacjami na stojąco.