Uroczystość ślubowania klas pierwszych – 12 X 2018r.
Ten dzień na długo zapadnie w pamięci pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli naukę w roku szkolnym 2018/2019. Właśnie w piątek, 12 października złożyli uroczyste ślubowanie i stali się pełnoprawnymi członkami społeczności Szkoły Podstawowej Nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego. W tym roku szkolnym, aż 140 uczniów składało ślubowanie. Dzieci pięknie śpiewały i recytowały. W nawiązaniu do 100-lecia państwa polskiego chóralnie odpowiedziały na pytania zawarte w tekście wiersza „Kto ty jesteś?” oraz zaśpiewały Hymn Narodowy. Po ślubowaniu dyrektorzy szkoły oraz zaproszeni goście wraz z panią Katarzyną Majdurą Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Wychowania dla dzielnicy Targówek m.st.Warszawy, pasowali symbolicznym, wielkim ołówkiem każdego „nowicjusza” na pełnoprawnego członka społeczności szkolnej. Z rąk wychowawców każdy uczeń otrzymał legitymację i pamiątkowy akt pasowania, a rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek.
Pełnoprawnym uczniom klas: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f oraz ich Wychowawcom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów edukacyjnych.