14 listopada 2023 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dzielnicowych Dni Dobrego Jedzenia, które odbyły się pod hasłem: "Smaczna podróż do zdrowia" w SP 285. Delegacje szkół podstawowych przygotowały stoiska z 2 - 3 potrawami z przydzielonych kuchni świata. Nasza szkoła miała przygotować zdrowe dania pochodzące z kuchni greckiej. Oprócz tego przedstawiciele szkoły - uczniowie klasy VI b mieli zaprezentować przygotowane potrawy w rytm muzyki.

Dziękujemy świetlicy szkolnej za przygotowanie dekoracji stołu jak i firmie Gastro Team, która dzień wcześniej - 13.11.23 r. przygotowała warsztaty kulinarne dla uczniów Klubu Młodych Odkrywców i reprezentantów klasy VI b, a także potrawy prezentowane podczas obchodów Dzielnicowego Dnia Dobrego Jedzenia.