Szkoła to nie tylko miejsce nauki, lecz także ciekawych spotkań i wydarzeń. To tutaj każdy z nas może odkryć swoje mocne strony. W dniu … społeczność naszej szkoły uczestniczyła w Szkolnym Festiwalu Talentów. W szkole zrobiło się nastrojowo i na wiosnę rozkwitły młode talenty: taneczne, muzyczne i aktorskie. Uczniowie z klas 1 -3 wspierani przez nauczycieli zaprezentowali swoje ciekawe pasje i umiejętności. Uczestnicy festiwalu występowali indywidualnie i zespołowo. Dostarczyli nam wiele emocji, humoru i dobrej zabawy. Nasze jury miało bardzo trudne zadanie wyłonić zwycięzców. Nagrody trafiły do najlepszych. W kategorii klas I pierwsze miejsce zajęła Arina Havryliuk I e, drugie miejsce Julia Korczak I a, trzecie miejsce Wojciech Ziółkowski I d oraz wyróżnienia: Pola Samborska 1 c, Olga Gajc 1c, Bartosz Jońca 1c. W kategorii klas II pierwsze miejsce zajęła Marcelina Suwała 2d. W kategorii klas III pierwsze miejsce zajęli egzekwo: Aleksandra Wojtasik 3c i Florian Dubrawski 3c, drugie miejsce Antonina Świerżyńska 3d, trzecie miejsce Bianka Rodowska 3b. Dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu, a zwycięzcom gratulujemy!