Klasa 4c dwukrotnie w roku szkolnym 2022/2023 uczestniczyła w projekcie Akademia filmowa w Multikinie. Wraz z wychowawca udaliśmy się na Akademie dnia 11.10.22 - EDUKACJA ZDROWOTNA na Film" Za duży na bajki". Uczniowie mogli poznać zdrowe nawyki i jak można unikać złych nawyków, które są przyczyną złego samopoczucia i pogorszenia zdrowia.
Co więcej, zazwyczaj jesteśmy w stanie trafnie wykazać, jakie rodzaje aktywności fizycznej w bezpośredni sposób przekładają się na dobrą kondycję ciała oraz pozytywne samopoczucie. Dbanie o zdrowie nie jest łatwe, kiedy dookoła znajduje się tyle ciekawych gier komputerowych oraz słodycze.

Uczniowie poznali, jak chronić się przed tymi pokusami.

Kolejny raz dnia 7.02.23r. wybraliśmy się na Edukację psychologiczną wraz z klasą 4b na film:"Supa Modo". Uczniowie mogli rozpoznać własne emocje, mimiki i mowę ciała. Poznali umiejętność radzenia sobie ze stresem. Film zainspirował uczniów do poszukania własnej supermocy.