25 lutego 2020 r. w oddziale przedszkolnym 0b odbył się BAL KARNAWAŁOWY pod hasłem „Zgadnij kim jestem?” Pojawiły się kotki, tygryski, misie, nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i innych postaci. Rozpoznać dzieci było trudno! Dzieci świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których wychowankowie chętnie uczestniczyli, dopingując się nawzajem. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciom. Zabawa karnawałowa była wspaniałą imprezą o szczególnie radosnej atmosferze. Spełniła istotną rolę w kształtowaniu uczuć wrażliwości estetycznej, pozytywnych zachowań społecznych. Wpłynęła na dobre samopoczucie dzieci, które miały okazję poczuć się jak w bajce.

Bernadeta Dobrzańska-Krupa