Mikołaju dziękujemy, że nie zapomniałeś o nas w ten wyjątkowy dzień!
7 grudnia 2020 dzieci z oddziału przedszkolnego 0B obchodziły imieniny Mikołaja. Z zaciekawieniem i wypiekami na policzkach słuchały listu otrzymanego od samego „Świętego Mikołaja”. Dzieci wykazały się wiedzą na jego temat po czym z dokładną starannością wykonały zadania, o które poprosił w liście Mikołaj. Otrzymywanie prezentów dostarczonych przez Mikołaja rozładowywało spotęgowane napięcia wewnętrzne dzieci, a muzyka i tańce wprowadzały w dobry nastrój. Mikołajki wpłynęły na rozwój kultury uczuć, doprowadziły do zainteresowania innymi dziećmi – ich potrzebami, marzeniami, losem… Nawet najmłodsi teraz wiedzą, że nie tylko otrzymywanie prezentów sprawia radość, ale obdarowywanie innych – przynosi jeszcze większą przyjemność.

Bernadeta Dobrzańska-Krupa