W odświętnych, galowych strojach, z uśmiechami na ustach i głowami pełnymi pomysłów na nowe, rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny! 4 września – pierwszy dzwonek! Pierwszy dzwonek dla uczniów klas pierwszych, które dopiero wkraczają w mury naszej szkoły i pierwszy dla uczniów starszych, w kolejnym etapie edukacji. To moment wyjątkowy, pełny nadziei i optymizmu.

W trakcie uroczystej Inauguracji Roku Szkolnego 2023/2024, spoglądaliśmy w przyszłość razem z zaproszonymi gośćmi – Panem Jędrzejem Kunowskim, zastępcą Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy i Katarzyną Górską – Manczenko, radną Dzielnicy Targówek.  Dyrektor Szkoły Zofia Rostek, nauczyciele i rodzice, podzielili się z uczniami swoją mądrością i doświadczeniem. Rozmyślaliśmy o przyszłości z wiarą w nasze możliwości, z pasją do nauki i gotowością do nowych wyzwań. Z dumą patrzyliśmy na Sztandar naszej szkoły, obiecując rozwijać się i przynosić chlubę naszej szkole.

Niech ten 4 września będzie inspiracją dla nas wszystkich i przypomnieniem, że każdy dzień w szkole to szansa na odkrywanie nowych horyzontów, na zdobywanie wiedzy i rozwijanie swojego potencjału. Niech to będzie też czas budowania przyjaźni i nawiązywania nowych relacji. Tak, by wspólnie celebrować sukcesy każdego z nas i wspierać się nawzajem w trudnych chwilach.

Wszystkim uczniom życzymy ogromnej motywacji do nauki, ciekawości świata i odwagi w dążeniu do swoich celów. Nauczycielom dziękujemy za poświęcenie i pasję z jaką kształcą nowe pokolenia, rodzicom zaś składamy serdeczne podziękowania za wsparcie i zaufanie jakim obdarzają naszą szkołę.