Dzień Chłopaka to znacznie popularniejsze święto niż Dzień Mężczyzn. W Polsce rokrocznie obchodzone jest 30 września. Z tej okazji dziewczynki z klasy 4e zorganizowały gry i zabawy dla chłopców z klasy. Przy dźwiękach muzyki wszyscy grali w węża, zbijaka, pif-paf, przechodzenie pod liną. Świetną zabawę uczniowie zakończyli odpoczynkiem przy grach planszowych i pierwszym w nowym roku szkolnym, wspólnym zdjęciem klasowym. Niestety okres pandemii nie pozwolił na przygotowanie przez dziewczynki drobnego, słodkiego poczęstunku ani prezentów dla kolegów. Klasa 4e bawiła się świetnie. Wszyscy jednogłośnie podjęli decyzję, że w taki sposób będą obchodzili kolejne ważne dla klasowej społeczności wydarzenia.