W związku z realizacją projektu w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych - „ZaTIKowane zabytki Warszawy – poszerzanie wiedzy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 84 na temat zabytków Warszawy poprzez tworzenie gier z wykorzystaniem platformy www.learningapps.org” uczniowie klasy 3 c uczestniczyli w zajęciach z wykorzystaniem metod i technik na odległość w pracy zdalnej. Na zajęciach informatycznych pod okiem wychowawcy uczniowie zgromadzili informacje o zabytkach Warszawy z wykorzystaniem encyklopedii, albumów i Internetu. Następnie posługując się zdobytymi wiadomościami i umiejętnościami przygotowali gry interaktywne na platformie www.learningapps.org. Nawiązywały one do ciekawych miejsc i zabytków Warszawy. Magda Winiarska i Filip Battke zostali nagrodzeni za zaprezentowanie najciekawszych gier. Gratulujemy!

Agnieszka Gunerka, wychowawca kl. 3 c