Każde dziecko z niecierpliwością wyczekuje tego jednego, wyjątkowego dnia w roku – Dnia Dziecka. Także w klasie Ie wszyscy razem świętowaliśmy i przy tym bardzo dobrze się bawiliśmy! Na początku pani wychowawczyni zaprosiła dzieci do kilku wspólnych zabaw integracyjnych, dzięki którym uczniowie trenowali umiejętność zgodnej współpracy. Później rozmawialiśmy o tym, co sprawia, że dzieci czują się szczęśliwe – przypomnieliśmy sobie Prawa Dziecka. Nie zabrakło także programowania Ozobotów i zapoznania z nowym kodem – tańcem na cześć wszystkich dzieci! Wszyscy mieli także okazję zmierzyć się w zawodach sportowych na świeżym powietrzu. A na zakończenie na każdego zucha czekał słodki upominek. Oby tak beztroskich dni było więcej!