"Pasowania na Zerówkowicza"

W dniu 14 października 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 84 w Warszawie odbyła się uroczystość "Pasowania na Zerówkowicza". Dla dzieci z oddziału przedszkolnego jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku szkolnego. Najmłodsi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem przygotowywali się do pierwszej, tak ważnej dla nich uroczystości w tej szkole. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0a przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Występ wzbudził zachwyt i został nagrodzony przez gości gromkimi brawami. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko umiejętnościami, ale także wielką odwagą. Po części artystycznej Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wspaniałego występu, życzyła sukcesów w nauce i radosnych chwil w szkole. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia. W klasie zostały wręczone dyplomy i medale upamiętniające ten wyjątkowy dzień.