Na początku października klasa 1c przystąpiła do realizacji międzynarodowego bilateralnego projektu eTwinning „Colorful Autumn”. W projekcie biorą udział uczniowie z dziesięciu szkół podstawowych z Polski i Francji. Działania projektowe polegają na wymianie doświadczeń pomiędzy szkołami. Językiem pomostowym jest język angielski. Dotychczas pod opieką nauczycieli dzieci wykonały logo projektu. Podczas przygotowywania „Picture Dictionary” w językach: francuskim, polskim angielskim i ukraińskim nagrywały poszczególne słowa w językach macierzystych. Stworzyły „Jesienną książkę kucharską”, w której zgromadziły przepisy kulinarne ulubionych potraw.

Wszystkie działania naszych dzielnych pierwszaków zamieszczane są na platformie eTwinning.