Dnia 20 maja 2021 roku odbyła się XIV edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Zintegrowanej „JUŻ TO WIEM” dla klas trzecich. W związku z pandemią konkurs odbył się w macierzystych placówkach uczniów.
Konkurs został zainicjowany i zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 84 w roku 2007. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Dzielnicy Targówek.
Autorkami testu „Wspólna przestrzeń bez barier” w tym roku szkolnym były: Agnieszka Gunerka, Teresa Gościniak, Agata Szczypiorska, Katarzyna Kacprowska oraz Liliana Wysoczarska. Zadania konkursowe zawierały treści z zakresu edukacji: polonistycznej, przyrodniczej, społecznej, matematycznej, plastyczno – technicznej, informatycznej oraz muzycznej.
Wszystkie placówki Dzielnicy Targówek zostały powiadomione odpowiednio wcześniej o regulaminie konkursu. Po przeprowadzonych eliminacjach wewnątrzszkolnych każda szkoła wyłoniła trzech reprezentantów do etapu międzyszkolnego. Do konkursu przystąpiły cztery szkoły podstawowe z Dzielnicy Targówek.
Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali:
1. Sławomir Kędzierski SP 377
2. Kaja Ochmańska SP 84
3. Józef Bisek SP 84
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

Koordynatorzy szkolni:
Katarzyna Kacprowska