Z przyjemnością chcemy zaprezentować nasze sukcesy. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastyczno-ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 285, im. Jana Marcina Szancera w Warszawie. Organizatorzy jako cel wskazali potrzebę motywowania i zachęcania uczniów do podejmowania wysiłku związanego z opanowaniem znajomości zasad ortograficznych. Równie ważne było wspieranie młodszych i starszych dzieci w rozwijaniu ich uzdolnień, twórczego i kreatywnego myślenia, pomysłowości przy wykonywaniu ilustracji prezentujących wyrazy z trudnościami ortograficznymi oraz zasady pisowni „Ż”. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów, zajmując w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące miejsca:
Klasy II-III
III miejsce – Maciej Przytuła kl.IIIc
Wyróżnienie – Szymon Kuropatwa kl.IIIa
Wyróżnienie – Rafał Ziółkowski kl.IIa
Klasy IV-V
I miejsce – Liwia Kopeć kl.IV f
II miejsce – Bartłomiej Pajchel kl.IVe
Klasy VI-VII
II miejsce – Artur Arciszewski kl.VII d
Wyróżnienie – Dominik Dylewski kl.VIId
Pragniemy serdecznie pogratulować laureatom i życzyć samych sukcesów w zmaganiu się z zawiłościami polskiej ortografii.

Terapeuta pedagogiczny – Maria Bartold