24 czerwca 2022r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły zakończyli rok szkolny 2021/2022, tym samym ukończyli  pierwszy etap edukacji szkolnej.

Pani Edyta Nagrodzka rozpoczynając uroczystość powitała p. Zofię Rostek – Dyrektora szkoły,

p. Beatę Niedźwiedź- Gostomską , p. Marię Bartold – Wicedyrektorów placówki, p. Urszulę Sochaczewską – przedstawiciela Rady Rodziców,  wychowawców klas, nauczycieli,  rodziców oraz uczniów.

Po wprowadzeniu sztandaru  SP 84 odśpiewano hymn, po jego wyprowadzeniu p. Zofia Rostek – Dyrektor szkoły przedstawiła gości – wiceprzewodniczącego Rady Targówka p. Kamila Maciejczuka oraz przedstawiciela Fundacji Koszykówka Polska, którzy podarowali szkole książki „Gry i zabawy w mini koszykówkę”.  Dyrekcja i goście dziękując za rok pracy nauczycielom, uczniom oraz ich rodzicom, zwrócili szczególną uwagę na zasady bezpiecznego spędzania wakacji.

Następnie klasa 3c wraz ze swoją wychowawczynią p. Ewą Giedką, przedstawiła część artystyczną składającą się z podziękowań skierowanych do dyrekcji szkoły, nauczycieli, pracowników administracji i rodziców. Dzieci  poprzez wiersze, piosenki i tańce wyraziły swoją wdzięczność.  Walc wiedeński przyjęty został gromkimi brawami na stojąco. Serdeczne podziękowania składamy dziewczynkom z klasy 3a, które przyjęły  zaproszenie do walca.

Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy brali udział w licznych  konkursach różnych kategorii, potem uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do sal, gdzie otrzymali świadectwa, pamiątkowe książki oraz pożegnali się ze swoimi paniami.

Przed nami WAKACJE! Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa nad wodą, w górach, na wsi, w lesie, na ulicy, w domu, w miejscach zabaw, aby móc spędzić je aktywnie, a zarazem bezpiecznie.