Co roku w naszej szkole odbywają się liczne konkursy organizowane przez nauczycieli. W tym roku po raz pierwszy p. Hanna Gołaszewska z pomocą p. Patrycji Sobieckiej zorganizowała konkurs „Familiada Szkolna” dla uczniów klas trzecich.
Z każdej klasy w drodze eliminacji klasowych zostały wyłonione osoby reprezentujące daną klasę. Drużyny w pięcioosobowym składnie zmagały się z pytaniami, na które wcześniej wszyscy uczniowie klas trzecich udzielili odpowiedzi. Zgodnie z odpowiedziami ankietowanych drużyny mogły zebrać określone liczby punktów. Rywalizacja była bardzo zacięta. Konkurs składał się z pięciu rund. W każdej z nich uczestnicy mogli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin.
Podczas przerw do wspólnego śpiewu zachęcała nas p. Magdalena Skrycka, która wykonała również wspaniałe dekoracje.
Familiadę szkolną wygrała klasa 3f. Dla wszystkich uczniów p. Dyrektor ufundowała nagrody rzeczowe, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo nagrodę pieniężną w wysokości 300zł, ufundowaną przez Radę Rodziców.