ORGANIZACJA ŻYWIENIA W SP 84

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 zbiorowe żywienie dla uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 84 będzie prowadzić firma GASTRO TEAM Tomasz Kuranowski, ul.Parowcowa 18/22a 02-445 Warszawa.

Wydawanie obiadów zaczynamy 1 września dla dzieci z oddziałów przedszkolnych a od 5 września dla uczniów klas I-VIII zgłoszonych do korzystania z posiłków. Wypełnione formularze prosimy wysyłać na adres email: radzyminska@gastroteam.pl ( od dzisiaj można już wysyłać wypełnione dokumenty. Formularz jest do edycji więc nie ma potrzeby drukowania go, forma papierowa nie jest potrzebna).Bardzo prosimy o zgłoszenia dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych do 28. sierpnia a pozostałych klas maksymalnie do 1 września. Każde dziecko powinno zostać zgłoszone na nowy rok szkolny nawet jeśli korzystało z żywienia w ubiegłych latach. Istniejące konta on-line pozostają aktywne, natomiast rodzice nowo zapisanych uczniów po złożeniu wypełnionego zgłoszenia otrzymają linki aktywacyjne na podany w formularzu adres e-mail. Elektroniczne karty obiadowe obowiązują wyłącznie w głównym budynku Szkoły przy ul. Radzymińskiej 227 i zostaną rozdane uczniom z klas IV po zakończeniu zapisów. Do tego czasu wszystkie dzieci które będą miały złożone deklaracje mogą korzystać z obiadów. Uczniowie klas V-VIII korzystają z kart otrzymanych w poprzednim roku szkolnym. Pierwsza karta jest bezpłatna, każda kolejna (zniszczona/zgubiona) to koszt 15,00zł (doliczamy do rachunku).Przypominamy o obowiązku noszenia kart, dzięki czemu jesteśmy w stanie zidentyfikować ucznia , rodzaj wykupionego posiłku i przede wszystkim alergie pokarmowe. Ponadto, odbita w systemie karta potwierdza że dziecko było na obiedzie i po zalogowaniu będzie to dla Państwa widoczne. Dzieci w Filiach przy ul. Radzymińskiej 232 i Topazowej otrzymują posiłki wg list więc karty nie są potrzebne.

Odwoływanie posiłków odbywać się może najpóźniej do godziny 9.00 w pierwszym dniu nieobecności dziecka w szkole, bezpośrednio na portalu e-stołówka a w przypadku problemów z logowaniem na adres e-mail: radzyminska@gastroteam.pl. Na podany adres e-mail można też zgłaszać wszelkie uwagi dotyczące wyżywienia. Zachęcamy do korzystania z portalu e-stołówka gdzie na bieżąco możecie śledzić Państwo stan konta dziecka, odwoływać posiłki oraz robić wpłaty poprzez Przelewy24. Na początku każdego miesiąca wystawiane są rachunki i wysyłany jest do Państwa mail z jadłospisem i informacją o kwocie do zapłaty z uwzględnieniem zgłaszanych nieobecności. Jest to wysyłka automatyczna i zdarza się, że wiadomości nie docierają do niektórych adresatów jednak ich brak nie zwalnia z obowiązku wnoszenia opłaty. Należności prosimy regulować na bieżąco logując się na portal e-stołówka niezależnie od tego czy mail z wiadomością dotrze czy nie.

Przypominamy o terminowych wpłatach do 10. dnia każdego miesiąca. Z racji licznych problemów związanych z egzekwowaniem należności za ubiegły rok szkolny jesteśmy zmuszeni automatycznie wstrzymywać wydawanie obiadów uczniom, którzy nie będą mieli uregulowanych w terminie płatności. Dotychczas podchodziliśmy do tego z wyrozumiałością ale skala zadłużenia na koniec roku szkolnego opiewająca na kwotę 6,700zł jest wysoka i zmuszeni jesteśmy do podjęcia powyżej opisanych kroków. W przypadkach losowych jesteśmy skłonni do wydłużenia terminu płatności po bezpośrednim kontakcie z kierownikiem stołówki w SP 84 Panią Magdaleną Kamieniecką pod nr telefonu 510-121-101  lub na adres: radzyminska@gastroteam.pl

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, Rodo, Cennikiem. Wszystkie pliki znajdują się w załącznikach.