Uczniowie, którzy uczestniczyli w zajęciach koła przyrodniczego, wzięli udział w wojewódzkim konkursie organizowanym przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa znajdującym się na terenie Warszawskich Łazienek. Konkurs polegał na utworzeniu krzyżówki o tematyce przyrodniczo - ekologicznej. Ponadto ważnym elementem była strona plastyczna, gdyż tło krzyżówki miało nawiązywać tematycznie do opracowanych haseł. W pracach nad krzyżówką uczestniczyli uczniowie klasy 5f: Marianna Kapusta, Pola Kopacz, Otylia Maliszewska, Antoni Mazur. Strona plastyczna krzyżówki jest dziełem Natalii Klimaszewskiej z klasy 5e. Nasza praca znalazła uznanie i zajęła II miejsce w kategorii klas IV - VII. Wyróżnieni uczniowie otrzymali ciekawe nagrody, a szkoła - aparat fotograficzny. Uroczystość wręczania nagród odbyła się w Starej Kordegardzie na terenie Łazienek.

Serdecznie dziękuję uczniom za współpracę i gratuluję sukcesu.

Barbara Noszczak - opiekun koła