Сieszymy się z nadejścia wiosny w naszej szkole. W ciągu tygodnia stworzyłiśmy wspaniały nastrój i atmosferę. Rozmawiałiśmy o zjawiskach naturalnych zachodzących w tym okresie. Jak przywraca się życie, budzą się rośliny i zwierzęta i jak wiosna przynosi nowy początek.

Zajrzełiśmy także do zakątka życia na wsi. Zapoznałiśmy się z nowoczesnymi i dawnymi narzędziami rolników. Pamiętałiśmy o wszystkich wiejskich zwierzętach i roślinach, którymi zajmują się rolnicy. I jaka ważna jest ich praca.

Wykonałiśmy bardzo ciekawe prace. Nauczyłiśmy się szyć symbole wiosny: Pani Wiosna, słońce, kwiaty, niebo itp. Podczas zajęć plastyczno-technicznych wykonałiśmy z papieru kwitnące drzewka i zbudowali całą farmę ze zwierzętami domowymi. W ciągu tygodnia dzieci otrzymały wiele pozytywnych emocji.