Miniony tydzień obfitował w różne aktywności. W związku ze zbliżającą się wiosną, robiliśmy prace obrazujące zaobserwowane przez nas jej pierwsze oznaki w przyrodzie. Celem zajęć było poza poszerzaniem wiedzy przyrodniczej, ćwiczenie sprawnego wycinania przez pierwszaki. Po wielu miesiącach intensywnej zabawy klockami, dzieci odkryły fascynujący świat gier planszowych i karcianych takich jak Chińczyk i Uno. Osoby szczególnie wytrwałe i pracowite zabrały się za przygotowanie prac na Dzielnicowy Konkurs „Wstążką i papierem”, w którym należało techniką quillingu wykonać jak najbardziej barwną pisankę. Cały tydzień rozmawialiśmy także o święcie Dnia Kobiet i niektórzy chłopcy na zajęciach z szycia przygotowywali prezenty dla swoich Mam. Na Radzymińskiej 232 dzieci uszyły przepiękne marcowe koty. Oczywiście wszyscy staraliśmy się skorzystać jak najwięcej z przedwiosennej, słonecznej pogody, która nas w tym roku nie rozpieszcza, ale od czasu do czasu pozwala na odrobinę kąpieli w słońcu.

Kamila Klepacka