Świetlica Szkolna „Smerfny Zakątek” przy Szkole Podstawowej nr 42 po raz XII zorganizowała KONKURS PLASTYCZNY DLA ŚWIETLIC I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY SZKOŁACH PODSTAWOWYCH DZIELNICY TARGÓWEK M. ST. WARSZAWY. Cele konkursu zakładały rozwijanie sprawności manualnej dzieci, pogłębianie kreatywności i pomysłowości, podtrzymywanie tradycji obchodzenia świąt wielkanocnych, umocnienie współpracy pomiędzy szkołami z terenu dzielnicy Targówek. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie wielkanocnej ozdoby techniką dowolną. Kryteria oceny prac konkursowych brały pod uwagę zgodność z tematem, samodzielność, kreatywność, estetykę wykonania pracy. Nasi uczniowie wykazali się pomysłowością i pracowitością. Swoje pracy wykonywali pod czujnym okiem wychowawczyń świetlicy.

Uczennice Laura Szubert z 1c pod kierunkiem pani Katarzyny Wojewódzkiej i Julia Stryjek z 3c pod kierunkiem pani Natalii Buszek zajęły 3 miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Gratulujemy !

Małgorzata Wierbiłowicz