W dniach 11 – 15 grudnia 2023 r. nasza szkoła ożyła magią Świąt, organizując Kiermasz Bożonarodzeniowy, przygotowany przez wychowawców świetlicy, we współpracy z Radą Rodziców.

Na kiermaszu można było zakupić ozdoby świąteczne stworzone przez wychowawców świetlicy oraz prace uczniów, wykonane na konkurs „Najładniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

W tych dniach hol szkoły przemienił się w magiczne stoisko, gdzie można było znaleźć różnorodne ozdoby świąteczne, ręcznie robione prezenty i wymyślne stroiki. Atmosfera wypełniona była radosnymi śmiechami, zapachem korzennych przypraw i dźwiękami kolęd, które unosiły się w powietrzu. To było nie tylko świetne doświadczenie kreatywne, ale także szansa na wspólne spędzenie czasu w radosnej atmosferze.

Kiermasz Bożonarodzeniowy nie tylko dostarczył radości i wzruszeń, ale również przyczynił się do zbiórki funduszy na cele charytatywne. Środki ze sprzedaży przekazane zostały na konto organizacji UNICEF. Dumni z naszej społeczności szkolnej, wiemy, że nasza hojność i zaangażowanie przyczynią się do pomocy najbardziej potrzebującym.

Dzięki wspólnym wysiłkom uczniów, nauczycieli i rodziców, nasza szkoła przeniosła się w magiczny świat Bożego Narodzenia, gdzie serca były pełne ciepła, a uśmiechy gościły na twarzach wszystkich uczestników. Kiermasz Bożonarodzeniowy pozostawił niezapomniane wspomnienia, które towarzyszyły nam przez całe Święta.

Joanna Urbaniak