17 stycznia w świetlicy szkolnej SP 84 przy ul. Radzymińskiej 227 odbyły się warsztaty dla rodziców i uczniów klas i – III. Spotkanie zostało zorganizowane z myślą o babciach i dziadkach w celu przygotowana dla nich upominku z okazji ich święta. Pomysł był barwny i ciekawy w postaci filcowych  podkładek pod kubki. Rodzice bardzo licznie dokonali zapisu swoich pociech na zapowiadające się warsztaty.  W miłej i serdecznej atmosferze pełniej wzajemnych rozmów z muzyką w tle, dzieci wraz z rodzicami z wielkim zaangażowaniem wykonały dość pracochłonne wielobarwne upominki z wdzięczności i sympatii dla swoich dziadków. Celem warsztatów było pielęgnowanie tradycji obchodzenia Święta Babci i Dziadka oraz szacunku w stosunku do osób starszych. Poświęcajmy swój czas seniorom w naszych rodzinach z wdzięczności za to, że są i oddają nam swoje serca.

Natalia Buszek