Pierwsze zajęcia w Nowym Roku, w związku z tym nie mogło zabraknąć „sylwestrowych fajerwerków” oraz nowych planów do zrealizowania, marzeń do spełnienia i  postanowień zmiany. Wychowawcy świetlicy mają nadzieję, że przyniesie same wspaniałości! Szczególnym zainteresowaniem uczniów cieszyła się kolorowanka XXL, której wykonanie zajęło sporo czasu, a efekt był piękny. Stworzyliśmy również recyklingowe kolorowe petardy z rolek po papierze toaletowym. Dzieci poznały sposoby witania Nowego Roku w różnych kulturach oraz wysłuchały bajki o dwunastu braciach. Po za tym przypomniały sobie nazwy pór roku, miesięcy, dni tygodnia oraz została zwrócona uwaga na uroki zimy i wykonana praca plastyczna: „Mroźna zima za oknem”.

Justyna Piotrowska