24 listopada 2022r. w świetlicy szkolnej przy ul. Radzymińskiej 227 odbyły się warsztaty pod hasłem „Kreatywne warsztaty artystyczne”, dedykowane nauczycielom przedszkoli, klas I-III i świetlic szkolnych Dzielnicy Targówek. Tematem przewodnim była zima i święta. Wychowawcy świetlicy naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przygotowali kilka stanowisk z bardzo ciekawymi technikami jak; kalkografia, warzywa 3D na desce, grafika, malowanie bibułą oraz makrama.  Mimo późnej pory i zimowej aury na spotkanie przybyło  kilkanaście osób szukających inspiracji do pracy. Kreatywnej zabawie towarzyszyły rozmowy i miła atmosfera. Wszyscy orzekliśmy, iż była to świetna zabawa i tego typu warsztaty muszą być organizowane częściej :)

Natalia Buszek