W marcu Szkoła Podstawowa nr 377 im. majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Warszawie zaprosiła dzieci z klas 1-4 do wzięcia udziału  w konkursie plastycznym pt. „Palma Wielkanocna”. Cele konkursu zakładały: rozwijanie zdolności manualnych, rozwijanie kreatywności, twórczej aktywności i wyobraźni dzieci, krzewienie współpracy i zdrowej rywalizacji, prezentowanie własnej twórczości artystycznej, rozwijanie dziecięcych talentów, integracja środowiska dzieci i nauczycieli świetlic Targówka. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej palmy wielkanocnej z wykorzystaniem materiałów typu: bibuła, wstążka, wydmuszka, materiały naturalne/ sztuczne : bukszpan, bazie, suche kwiaty, krepina. Złożone prace zostały przekazane na kiermasz Wielkanocny organizowany na terenie Szkoły Podstawowej nr 377 w Warszawie. Komisja konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę zgodność z tematem, estetykę wykonanej pracy, samodzielność wykonania pracy, pomysłowość.  Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy za udział w konkursie.

II miejsce:
Jagoda Kacprowska (SP 84)

III miejsce:
Lidia Rusiłowicz (SP 84)
Varvara Solotvinska (SP 84)

Wyróżnienia:
Liliana Daszewska (SP 84)
Julia Stryjek (SP 84)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Wierbiłowicz