W grudniu Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka  w Warszawie zaprosiła dzieci z klas 1-4 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „ Drzewo w zimowej odsłonie”. Celami konkursu zakładały: wyrabianie umiejętności spostrzegania zmian zachodzących w naturalnym środowisku przyrodniczym, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych uczniów, prezentowanie własnej twórczości artystycznej, upowszechnianie wśród dzieci potrzeby współpracy i integracji, umożliwianie wymiany doświadczeń między placówkami. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę w formacie A3, wykonaną technika dowolną. Jury oceniając prace brało pod uwagę: zgodność z tematem, estetykę wykonanej pracy, wkład pracy własnej, pomysłowość. Autorzy nagrodzonych prac otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Z naszej szkoły laureatami konkursu zostali:

Filip Łada Ia
Julia Stryjek IIc