Czym pachną Święta Bożego Narodzenia? Przypisać można im wiele aromatów, w których zapisane są nasze wspomnienia z dzieciństwa i rodzinne tradycje. Jednym z nich jest zapach korzennych pierników i pierniczków, wypiekanych jako słodki poczęstunek dla gości ale także, aby stworzyć z nich piękne ozdoby na święta. Dlatego postanowiliśmy zorganizować w naszej świetlicy konkurs w ozdabianiu pierniczków. Uczniowie chętnie i z zapałem przystąpili do zadania. Wykazali się dużą kreatywnością i estetyką. Pierniki wyglądały przepięknie. Na pewno będą wspaniałą ozdobą świąteczną w domach dzieci. Ozdabianie  pierniczków sprawiło wielką radość, a jednocześnie w sposób miły i praktyczny utrwaliło tradycje Świąt Bożego Narodzenia.

Laureaci konkursu:

Aleksandra Machowska kl. III e