Natura zachwyca nas nie raz. Czasem wystarczy mróz i wilgotne powietrze, który maluje na szybach niepowtarzalne obrazy. Na oknach powstają niepowtarzalne formy, tworząc "pióropusze" i mroźne liście paproci. Chcąc na dłużej zatrzymać te piękne obrazy w świetlicy szkolnej ogłoszono konkurs plastyczny „Mróz na oknie”. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności, wyobraźni i twórczej aktywności uczniów, rozwijanie zdolności manualnych, rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne w różnych technikach, rozwijanie wśród dzieci wrażliwości na piękno przyrody. Zadaniem dzieci było wykreowanie zimowego krajobrazu stworzonego przez mróz z wykorzystaniem techniki quillingu. Jury złożone z wychowawczyń świetlicy oceniając prace konkursowe wzięło pod uwagę estetykę, kreatywność i samodzielność wykonania. Wykonane przez dzieci prace były przepiękne, dlatego jury miała bardzo duże trudności z wyłonieniem zwycięzców. Po długich naradach ogłoszono wyniki onkursu, które zamieszczamy poniżej:

GRAND PRIX
Małgorzata Adamczyk