W kwietniu 2020r. świetlica szkolna zorganizowała „Konkurs na projekt kartki wielkanocnej”. Nietypowa sytuacja panująca na świecie, która przekierowała zajęcia szkolne na nauczanie zdalne, pracę świetlicy również ukierunkowała na kanał on-line. W taki właśnie sposób odbył się nasz konkurs – z wykorzystaniem Internetu. Celami  konkursu było rozwijanie talentów i wyobraźni dzieci, propagowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, pogłębienie wiedzy na temat ich symboliki i znaczenia, pobudzenie kreatywności i indywidualnej działalności artystycznej, a także umożliwienie twórczej konfrontacji i wymiany pomysłów w pracy artystycznej. Do rywalizacji mogły przystąpić świetliczaki z klas I-III. Zdjęcia swoich własnoręcznie wykonanych prac uczniowie przesłali na internetową platformę edukacyjną, gdzie wszyscy wychowawcy świetlicy mogli je ocenić. Przydzielając punkty, wzięto pod uwagę samodzielność wykonania pracy, jej estetykę oraz zgodność z tematem konkursu. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych, klasy I, klasy II i klasy III. Autorzy najlepszych prac i prac wyróżnionych otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Laureaci konkursu:

KLASY I