Karnawał to czas wesołych zabaw i maskarad, w związku z tym 29 stycznia 2020 roku nasza sala gimnastyczna zamieniła się w kolorowy parkiet. W balu karnawałowym brali udział uczniowie klas I-III, zabawę podzieliliśmy na dwie tury, tak aby każdy chętny mógł skorzystać z zabawy. Dzieci, ze zwykłych uczniów, zamienili się we wspaniałych rycerzy, przepiękne księżniczki, gwiazdy taneczne, czarownice, czarodziejów i postacie z ulubionych kreskówek. Wszyscy świetnie się bawili, tańczyli przy skocznej muzyce i prezentowali układy taneczne. Nie mogło również zabraknąć, uwielbianych przez wszystkich, karnawałowych konkurencji i zabaw takich jak: „Gorące krzesełka”, „Taniec z balonem” czy „Limbo”. Ogromną atrakcją była „Fotobudka” – wielka rama przy której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Bal karnawałowy przebiegł w wesołej atmosferze i skończył się zdecydowanie za szybko :).