W tym roku nasza świetlica po raz pierwszy wzięła udział w akcji „Nie bądź sknera kup pampera”. Akcja polegała na zbiórce artykułów podstawowej potrzeby dla niemowląt i dzieci, które następnie zostały przekazane Maluszkom z Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku oraz organizacji społecznej Misja Pomocy. Nasze świetliczaki po zapoznaniu się z celem akcji wykazały się ogromną empatią, dużo rozmawialiśmy o sytuacji dzieci znajdujących się w Ośrodku. Wszyscy byli chętni nieść pomoc. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu rodziców udało nam się zebrać kilka pudeł artykułów dla dzieci, takich jak: pampersy, chusteczki nawilżające, jedzonko, kaszki i środki higieny. Bardzo dziękujemy! I mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy pomagać.