W dniu 28 maja 2019 roku na terenie naszej świetlicy przy ulicy Radzymińskiej 232 odbył się Świetlicowy Konkurs Talentów. Uczniowie klas 1-3 zaprezentowali swoje umiejętności przed świetlicowymi kolegami, koleżankami oraz jury. Poziom występów był naprawdę bardzo wysoki, a dzieci wykazały się niesamowitymi zdolnościami i kreatywnością. Podczas konkursu mogliśmy zobaczyć akrobacje, taniec, śpiew, grę na instrumentach, sztuczki oraz prace plastyczne i techniczne, które można podziwiać na tablicy w szatni. Nasze jury miało bardzo trudne zadanie wyłonić zwycięzców, jednak nagrody zostały przydzielone i trafiły do najlepszych. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Wojtasik i Voloshchenko Kyra, drugie miejsce za swoją prace plastyczną otrzymała Julia Godlewska, trzecie miejsce zajęła Julia Leks. Jury postanowiło również wyróżnić występ Anastazji Kuby, Leona Molędy oraz Mai Maciąg.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy prezentowali swoje talenty, a zwycięzcom GRATULUJEMY !!!

Monika Górecka