W maju 2019 r. odbył się coroczny Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Na szkle malowane” organizowany przez naszą szkołę dla dzieci uczęszczających do świetlic działających w szkołach na terenie Dzielnicy Targówek. W tym roku szkolnym tematem przewodnim konkursu był „Kosmos”. Kosmos dla dzieci jest tematem bardzo ciekawym, ale jednocześnie dość abstrakcyjnym. Mimo to uczestnicy konkursu dali ponieść się wyobraźni i stworzyli bardzo ciekawe i kreatywne prace przedstawiające ich wyobrażenie kosmosu.
W trakcie oceny prac dokonanej przez komisję konkursową wybraną z pośród pracowników Szkoły Podstawowej nr 84 zostali wyłonieni laureaci:

Kategoria klasy I

Alicja Suchocka SP 58
Piotr Protaziuk SP 84
Julia Kozioł SP 58

Kategoria klasy II
Hanna Kępa SP 28
Maria Galińska SP 84
Karolina Yanysevych SP 52

wyróżnienie
Ha My Tran SP 298
Ignacy Pskit SP 298

Kategoria klasy III
Zuzanna Czyżewska SP 28
Nguyen Hanna Linh SP 28

Autorzy najlepszych prac i prac wyróżnionych otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się dnia 8 czerwca 2019 r. w trakcie „Pikniku Rodzinnego w SP 84”. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.