W ramach Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia 28 września 2018 r. W świetlicy szkolnej przy ulicy Radzymińskiej 227 odbyły się ciekawe zajęcia mające na celu utrwalenie tabliczki mnożeni, kształtowanie zdrowej rywalizacji i współpracy w grupie. Zajęcia przebiegły w trzech etapach. Najpierw dzieci podzielone na dwie drużyny rzucały kostkami ich zadaniem było szybko i poprawnie obliczyć wynik mnożenia. Następnie podzielono dzieci na cztery drużyny każdy zespół otrzymał kartki z działaniami oraz wynikami ich zadaniem było poprawne i szybki dopasowanie. Na koniec tworzyliśmy plakaty propagujące korzyści płynące ze znajomości tabliczki mnożenia. W zajęciach brały udział wszystkie dzieci ze świetlicy przy ulicy Radzymińskiej 227. Rywalizacja była zacięta, ale przebiega fair play. Uczniowie mieli przy okazji wiele radości i zabawy. Połączenie nauki z zabawą okazało się dla dzieci niezwykle atrakcyjne.