W tym tygodniu ( 10-14.09.2018r ) w świetlicy szkolnej na ul. Topazowej obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kroki. Jest to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności oraz dobrej zabawy. Motywem przewodnim była KROPKA. Uczniowie klas pierwszych oglądali film o Vashti, która dzięki KROPCE uwierzyła w siebie, odkryła swój talent i odwagę. Potem odkrywali swoje talenty i rysowali je w małych kropkach. Cały tydzień myśleliśmy twórczo i kreatywnie, poszukiwaliśmy kropek i bawiliśmy się nimi. Pomysłowość dzieciaków nie miała granic. Powstały “kropkowe” dzieła sztuki. Z wykonanych w tym tygodniu prac powstała piękna gazetka ścienna. Ten tydzień wywołał dużo radości i uśmiechów. Uczniowie odkryli, że każdy z nich jest wyjątkowy i każdy ma jakiś talent.