W dniu 27 lutego w świetlicy przy ulicy Topazowej 26 odbywały się zabawy karnawałowe. Rano w balu wzięli udział uczniowie klas 1b i 1d, a po południu klas 1a i 1e oraz grupa przedszkolna. Dzieci przygotowały z rodzicami piękne karnawałowe stroje. Atmosfera była gorąca. Towarzyszyły nam radosne taneczne rytmy oraz emocje związane z konkursami. W karnawałowej dekoracji, przy blasku kolorowej kuli świetlnej dzieci oddawały się tańcom i korowodom.
Swobodna zabawa przeplatała się z konkurencjami takimi jak limbo, taniec na gazecie, taniec z balonami, gorące krzesła. Największa odwagą wykazały się dzieci startujące w tańcach indywidualnych. Świetnie poradzili sobie wszyscy, ale komisja musiała wyłonić zwycięzców, choć nie było to łatwe. Na koniec wybrano królową i króla balu.
Miło nam stwierdzić, że dzieci chętnie i zgodnie się bawiły. Dopingowały kolegów, pomagały sobie wzajemnie. Entuzjazm i radosne okrzyki towarzyszyły nam przez cały czas. Wszyscy czekali na ten dzień i trzeba przyznać, że był naprawdę udany.

Kamila Klepacka