W listopadzie 2018 r., w dwóch turach, rano i popołudniu odbyła się zabawa andrzejkowa na sali gimnastycznej, przy ul. Topazowej 26, w którym wzięli udział uczniowie klas pierwszych oraz klasa 0c. Zabawa rozpoczęła się od przybliżenia uczniom tradycji ludowej związanej z Katarzynkami i Andrzejkami. Następnie dzieci mogły, z przymrużeniem oka, poznać tajemnicę swojego losu, dzięki wróżbom takim jak: kim będę…, co mnie czeka w najbliższej przyszłości, jak się będzie nazywał poznany niedługo przyjaciel, wróżba z monetą, co jest zapisane w gwiazdach. Poza wróżbami odbyły się liczne konkursy: jabłkowy mistrz, limbo, taniec z balonem i gorący dywan. Zarówno wróżby jak i konkursy wywołały dużo uśmiechu i radości. Czas upłynął szybko, wesoło na zabawach tanecznych przy radosnej muzyce w świetnej atmosferze.