Dnia 6 lutego 2018r w świetlicy szkolnej na ul. Topazowej odbył się konkurs plastyczny na „ Najładniejszą maskę karnawałową”. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie , którzy uczęszczają do świetlicy z klas I c , I e i I f. Uczestnicy mieli trudne zadanie przed sobą, ponieważ sami musieli zaprojektować maskę karnawałową bez żadnych wzorów czy modelu. Wszyscy poradzili sobie świetnie. Jury w składzie wychowawczyń świetlicy miało problem z wyborem najładniejszej maski, ponieważ uczniowie okazali się świetnymi projektantami . Zostały wyróżnione trzy osoby: Antonina Listwoń z kl. I e, Marcelina Jasińska z kl. I e i Igor Sztuczyński również z I e. Najlepszym projektantem okazała się Natalia Kornecka z kl. I e, która zajęła I miejsce. II miejsce zajęła jej koleżanka z klasy Joanna Deluga, a III miejsce zdobyła Julia Kępka z kl. Ic.