W dniu 08.11.17 r. w świetlicy szkolnej przy ul. Radzymińskiej 232 odbył się świetlicowy konkurs savoir-vivre „ Obycie umila życie ‘’. We wrześniu i październiku dzieci były zapoznawane z zasadami dobrego wychowania w oparciu o dwie pozycje: Grzegorza Kasdepke „ Bon czy ton” i Grażyny Herbst „ Dobre maniery”. W konkursie wzięło udział ośmioro dzieci, które miały za zadanie udzielić odpowiedzi na pytanie teoretyczne lub wykonać zadanie praktyczne. Nasi uczniowie wykazali się naprawdę dużą wiedzą i świetnie radzili sobie z zadaniami. Jednak najlepiej wypadli uczniowie kl. 3 e, czyli: Julia Dąbrowska, Maciek Figat i Kasia Waszkiewicz, którzy bezbłędnie odpowiedzieli na wszystkie pytania. Oczywiście publiczność świetlicowa nagrodziła zwycięzców gromkimi brawami. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że zasady dobrego wychowania będą stosowane przez wszystkich uczniów naszej świetlicy.

obycie1