Dnia 07. 03. 2017 r., przy ul. Topazowej 26, odbyły się zajęcia otwarte pt: „Tęczowy parasol”, na które przybyły dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 128, mieszczącego się przy ul.Nauczycielskiej 14. Mieści się ono niedaleko naszej filii. Przyszły najmłodsze grupy wraz z wychowawczyniami. Zajęcia odbyły się na sali gimnastycznej uczestniczyły w nich dzieci z przedszkola jak i dzieci które były w świetlicy pod opieką Pani Anny Grzanowskiej. Zabawa była z Chustą Animacyjną Klanzy, na początku było przywitanie w kole „Iskierką przyjaźni”, następnie były różne zabawy z chustą, między innymi: „Zaspa”, „Kolorowe wycieczki”, „Bilard”, „Sztorm”, „Rybak i rybka”, „Rekin” i wiele innych. Dzieci były zachwycone zabawami. Wszyscy świetnie ze sobą współpracowali. Na zakończenie przedszkolaki zwiedziły nasza skzołę. Wszystko dla nich było bardzo ciekawe. Miło było nam gościć tak cudowne i chętnie uczestniczące osoby w naszej placówce. Zapraszamy do dalszej współpracy na następne lata.