W kwietniu 2017r. dzieci ze świetlicy przy ul Topazowej 26, wzięły udział w dzielnicowym konkursie plastycznym "Wisła królowa polskich rzek". Temat konkursu wynikał z ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2017 – Rokiem Rzeki Wisły. Celami konkursu było:
- propagowanie idei Roku Wisły,
- uwrażliwienie na piękno jednej z najpiękniejszych polskich rzek,
- rozwijanie zdolności plastycznych dzieci.
Prace należało wykonać w formacie A3 dowolną techniką. Spośród prac naszych uczniów dwie zyskały uznanie jury. Wyróżnienia przypadły Igorowi Nowaczykowi z klasy 1s, który pod opieką Pani Anny Grzanowskiej wykonał pracę metodą quillingu oraz Aleksandrze Neculi z klasy 1c. Ta prac została wykonana metoda wydzieranki, a opiekunem była Pani Ewelina Żebrowska. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, które sprawiły im wiele radości. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.