Przed zbliżającym się Dniem Mamy nasi podopieczni chcieli przygotować coś miłego dla swoich najwspanialszych Mam. W świetlicy można wiele wykreować i dlatego niezwykle trafionym pomysłem okazało się szycie serc przez dzieci. Pod czujnym okiem wychowawczyni pani Kamili Klepackiej dzieci wykonywały swój miękki i miły prezent. Wiele osób szyło po raz kolejny w życiu, ale byli i tacy, którzy robili to po raz pierwszy. Ku naszemu zaskoczeniu, najbardziej entuzjastycznie do pomysłu podeszli chłopcy i to oni wykonali najdokładniejszy ścieg. Powstały urocze upominki, które sprawiły wiele radości. Jak się okazuje chłopcy bardzo lubią takie działania. Najbardziej zaangażowanymi byli Jan Pastuszka i Łukasz Bednarczyk z oddziału przedszkolnego 0 e oraz Dawid Kostrzewski i Tymoteusz Marek z klasy 1 c. Dziewczynki oczywiście także z zapałem szyły i obmyślały dodatkowe ozdoby. I tak w miłej atmosferze powstało kilka uroczych upominków, z których świętujące Mamy niezwykle się ucieszyły.