W maju 2017r. SP 52 zorganizowała dla świetlic naszej dzielnicy konkurs plastyczny pod hasłem „Wisła w origami”. Hasło to wynikało z faktu ogłoszenia roku 2017 „Rokiem Rzeki Wisły”. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów o królowej polski rzek i rozwijanie talentów plastycznych dzieci. Naszą szkołę reprezentowały świetlice przy ulicy Topazowej i Rozwadowskiej. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w konkursie i doskonale się spisały, gdyż wszystkie przesłane na konkurs prace zostały nagrodzone.
W oddziałach „0” pierwsze miejsce zajął Adam Stefankowski z 0c, zaś drugie Magdalena Krzyżanowska z 0b. W kategorii klas I – zwycięzca został Rafał Olszewski z klasy 1b.Opiekunki konkursu, panie Anna Grzanowska, Ewelina Żebrowska i Marlena Woźnica były bardzo dumne z osiągnięć dzieci.
Laureatom serdecznie gratulujemy!